nemokamas internetinis seminaras
6 svarbiausi dalykai kaip 
tėvams išgyventi su savo vaikais 
pandemijos ir švenčių laikotarpį
Seminarą veda psichologė Ieva Šuipė
Šiame internetiniame seminare sužinosite

Svarbiausius dalykus, leidžiančius tėvams su vaikais kiek įmanoma palankiau išbūti pandemijos ir šventinį laikotarpį.

Kaip padaryti užsibrėžtus dienos darbus efektyviai išvengiant streso dėl vaikų prašomo dėmesio. Praktiniai patarimai, kaip susitarti su vaikais, kad jie suprastų, kada netrukdyti.

Kaip pandemijos suvaržymus žiemos atostogų ir atėjančių švenčių laikotarpiu paversti prasmingu ir turiningu laiku su šeima.

Kur yra riba tarp ekranų naudos ir žalos vaikams? Kaip sėkmingai nustatyti ribas jų naudojimui išvengiant nuolatinių pykčių?

Internetinį seminarą ves psichologė Ieva Šuipė


Psichologė, organizacijos “Savanoriai vaikams” vadovė, trijų vaikų mama. Mokymus tėvams veda jau 8 metus, konsultuoja tėvus ir vaikus, šiuo metu kelia kvalifikaciją podiplominėse Psichodinaminės vaikų ir paauglių psichoterapijos studijose.
   
Kaip sako pati Ieva: “Gimus pirmajai dukrai, prasidėjo didžioji mano gyvenimo mokykla: aiškiai supratau, kaip svarbu tėvams yra domėtis, būti sąmoningiems, gydyti savo vaikystės žaizdas, atrasti teisingą ir tikrai naudingą informaciją tarp visų tų begalės patarimų, kaip nepasimesti, kaip leisti sau pasitikėti savo širdies balsu.

Nors motinystei ir tėvystei iki galo pasiruošti neįmanoma, tačiau įsitikinau per savo patirtį, kad žinios yra jėga.
Norisi, kad nuo pat pradžių tėvystės kelias būtų kuo sklandesnis ir kuo mažiau streso keliantis. Nes vaikams nereikia tobulų mamų ir tėčių.

Nes turint per didelius lūkesčius sau, lengvai galima perdegti. O laimingiems vaikams pirmiausia reikia laimingų tėvų.”
© 2020 Gyvenimoklubas
Powered By ClickFunnels.com