INTENSYVI 2 SAVAIČIŲ PROGRAMA FINANSINIO RAŠTINGUMO PASLAPTYS

Sukurta norintiems pokyčių savo finansuose

Ar šiuo metu susiduri, 

kad tavęs netenkina tavo finansinė padėtis, atrodo negali įgyvendinti savo svajonių arba pagalvojus apie savo finansus jauti įtampą, nenusimink, taip jaučiasi didžioji visuomenės dalis.

Šiuo metu pagal finansinį raštingumą Europoje Lietuva yra viena iš paskutinių, tai rodo, kad nuo pat vaikystės nesame mokomi kaip elgtis su pingais, kaip juos valdyti, kaupti ir dauginti.
 
Labai svarbu investuoti į savo finansinį raštingumą, nes žmonės turintys aukštesnį finansinį raštingumą išmoksta teisingai valdyti savo pinigus, turi kelis pajamų šaltinius, gali suteikti geresnį finansinį saugumą savo šeimai.

Norėdami susikurti geresnę finansinę gerovę visų pirmą turime pradėti vystyti įpročius, kurie padės susikurti finansiškai saugų ir gausų gyvenimą.

Mokymus apie finansus vedu daugiau nei 10 metų, esu sertifikuotas Roberto Kiyosaki metodikos treneris. Esu buvęs tokiose situacijose kaip ir daugelis iš jūsų. Tik investuodamas į savo finansinį raštingumą ir pradėjęs vystyti įpročius, kurti papildomus pajamų šaltinius, investuoti, tapau finansiškai nepriklausomas. Šiuo metu mano investicijos dengia mano ir mano šeimos išlaidas, todėl man nebereikia eiti į darbą, kad uždirbčiau pinigų. Pinigai dirba man. 

Noriu tave pakviesti į 2 savaičių intensyvius mokymus FINANSINIO RAŠTINGUMO PASLAPTYS, kuriuose pasidalinsiu savo sukaupta patirtimi bei padėsiu tau pakloti pamatus siekiant saugumo ir gausos gyvenime.

MOKYMUS VEDA FINANSŲ TRENERIS JURIJUS CLAVAS

 • 3 verslų savininkas ir investuotojas-praktikas
 • Knygų "Investavimo į nekilnojamąjį turtą paslaptys” " bei “Trumpalaikės nuomos paslaptys” bendraautorius, daugelio populiarių interneto kursų autorius
 • Mokymų įmonės Starfish Academy įkūrėjas ir vadovas
 • ​BNI Lietuva Baltia skyriaus direktorius-konsultantas
 • ​Sertifikuotas John C. Maxwell ir R. Kiyosaki programų treneris
 • ​Sertifikuotas koučingo specialistas (pagal ICF programą)
 • daugiau nei 1​0 metų mokymų vedimo patirtis
Jurijus Clavas
Finansų treneris

KURSO PRIVALUMAI

Tai intensyvus 2 savaičių trukmės (10 pamokų) finansinio raštingumo kursas.  

Daugiau nei 6 val. video turinio

Įsigiję galėsite žiūrėti kurso įrašus jums patogiu metu ir tempu iš bet kurios pasaulio vietos.

Šią mokymų programą sudaro net 80% praktika. Pagrindinis kurso tikslas, kad gautas žinias praitaikytumėte praktiškai.

Dalyviai bus prijungti į uždarą Facebook grupę, kur galės atsiskaityti bei užduoti sau rūpimus klausimus.

Prieiga prie mokymų platformos galios net pusę metų.

ŠIĄ MOKYMŲ PROGRAMĄ SUDARO NET 80% PRAKTIKA

ir tik 20% teorijos, taip greičiau integruosi naujus įpročius ir pakeisi savo mąstymą. Daugelyje mokymų pasakojama, kaip reiktų gyventi, bet taip ir žmonės nepritaiko išgirstų dalykų. Šie mokymai skirsis, nes norėdamas išgirstą informaciją pritaikyti darydamas paruoštus namų darbus ir taip pat turėsi atsisakyti individualiai man.

KAM SKIRTA ŠI MOKYMŲ PROGRAMA?

Mokymai skirti žmonėms, norintiems gauti sistemą, kurios dėka galės efektyviai valdyti savo finansus ir padidinti savo esamas pajamas. Nesvarbu ar jūs samdomas darbuotojas, ar laisvosios profesijos atstovas, ar verslininkas, jeigu manote, kad jums reikia įgūdžių, kurie leis uždirbti daugiau - šie mokymai Jums.

MOKYMŲ PROGRAMOS STRUKTŪRA

Mokymų trukmė - 2 savaitės (10 dienų)
Kasdien gausite mokymų video, kuriame bus teorija bei praktinės užduotys, kurias reikės atlikti iki kito užsiėmimo. Taip pat gausite papildomos medžiagos tolimesniams savarankiškam darbui. 
Už kiekvienos dienos užduotis reikės atsiskaityti specialiai sukurtoje uždaroje FB grupėje, pateikiant jų atlikimo rezultatus.

MOKYMŲ PROGRAMOJE SUŽINOSI

 • Išmoksite valdyti savo biudžetą;
 • Pradėsite kaupti finansinį rezervą;
 • ​Pradėsite vesti savo išlaidų apskaitą;
 • Išsiugdysite naujus įpročius padedančius mažiau išlaidauti;
 • ​Išmoksite susikurti papildomus pajamų šaltinius;
 • ​Susidarysite papildomų pajamų kūrimo planą;
 • ​Atrasite būdų, kaip užsidirbti daugiau dabartinėje veikloje;
 • ​Pagerinsite savo dabartines žinias apie finansus.

MOKYMŲ TURINYS

1 diena - Išlaidų apskaita, dienos planavimas, įpročių ugdymas. Efektyvus taupymo įpročių ugdymas, susikuriant didesnę finansinę gerovę ateityje. 

2 diena - Naujų finansinių įgūdžių formavimas, pajamų/išlaidų planavimas. Nuoseklus finansinių įpročių supratimas, didesniems pokyčiams finansinėje gyvenimo srityje. 

3 diena - Tikslų, pajamų didinimo būdų planavimas. Unikalios 6 indų sistemos analizavimas. Būdas leidžiantis sutaupyti ir investuoti tinkamai pinigus, su tikslu ateityje tapti finansiškai nepriklausomu žmogumi. 

4 diena - Rezervo kaupimas, planas B, kontaktų rato plėtimas. Kaip susikurti didesnį rezervą, kad jaustumėtes gerai kiekvieną mėnesį. 

5 diena - Skolų atsikratymas, papildomos pajamos. Efektyvi strategija leidžianti greičiau grąžinti susikaupusias skolas lizingui, bankui ar draugui. 

6 diena - Praeities klaidų analizė, taupymo būdų pasirinkimas. 15 papildomų idėjų, kurios padės uždirbti papildomų pinigų kiekvieną mėnesį, kas leis pasistatyti didesnį kapitalą gyvenime investicijoms ir keliui link finansinės laisvės. 

7 diena - Stabilizavimo fondas, daugybiniai pajamų šaltiniai. 40/40/40 modelio paslaptys.

8 diena - Tobulėjimas ir įtakos didinimas. 5 klausimų strategija, leidžianti susikurti efektyvų augimo planą ir pagerinti finansinę situaciją jau šiandien.  

9 diena - Poilsio planavimas, darbų užbaigimas. 7 pagrindinės klaidos, kurios neleidžia susikurti saugios ir gausios ateities. 

10 diena - Viso kurso apžvalga. Pagrindiniai pastebėjimai ir užtvirtinimai.

JEI NUSPRĘSI PRISIJUNGTI DABAR, PRIDĖSIME TAU 2 DOVANAS GERESNEI TAVO FINANSINEI ATEIČIAI

Finansinės ataskaitos skaičiuoklė

Vertė 19.99 EUR

6 indų skaičiuoklė

Vertė 19.99 EUR

JIE JAU PAKEITĖ SAVO FINANSINĮ GYVENIMĄ

Aleksandras Gedminas

"Šiuose mokymuose dalyvauti privertė finansinė padėtis, pas mane jinai tikrai nepavydėtina. Teko ieškoti ką ir kaip daryti. Dėka Jurijaus geranoriškumo ir supratimo gavau šansą pataisyti savo situaciją.  Trumpai tariant man labai patiko ir nesigailiu, kad dalyvavau ir rekomenduoju visiems, kas nori ką nors padaryti dėl savęs ar dėl savo šeimos."

Violeta Zinevičienė

"Po šio kurso didžiausią pamoką gavau, kaip priminimą, kad negalima laikyti vyro savo"aktyvu", moterims, kurios rūpinasi namais ir nedirba, nes vyras uždirba, pati suvokiu, kad tai labai labai rizikinga.
Plius pratybos padėtų pamatyti realią finansinę padėtį, ypač kai padariau metinį biudžetą ir sudėliojau ir numatomas pajamas ir išlaidas, kaip šaltas dušas, o prieš tai galvojau, kad viskas visai normaliai pas mane, o pasirodo reikia ieškoti papildomų pajamų šaltinių :)"

Eugenijus Bareiša

"Šie mokymai buvo labai naudingi dėl to, kad teorija buvo pateikta labai glaustai ir aiskiai, be to, jai užtvirtinti, iškart buvo duotos praktinės užduotys ir patarimai. Ačiū"

ĮSIGYK MOKYMŲ PROGRAMĄ UŽ GERIAUSIĄ KAINĄ

Speciali kaina 97 Eur vietoje 249 Eur!

LIKO 5 VIETOS UŽ SPECIALIĄ KAINĄ

#1: Užsakovo informacija
Vardas, pavardė:
El. pašto adresas:
telefono numeris:
#2: Apmokėjimo informacija
Apmokėjimas debetine/kreditine kortele
KORTELĖS NUMERIS (16 SKAITMENŲ):
CVC (3 SKAITMENYS):
GALIOJIMO MĖNUO:
GALIOJIMO METAI:
Užsakoma paslauga
Kaina
97 eurai
2x55 eurai
Jei norite apmokėti bankiniu pavedimu, padarykite pavedimą žemiau esančiais rekvizitais. Padarę pavedimą, atsiųskite pavedimo kopiją adresu: info@gyvenimoklubas.lt

Gavėjas: UAB Invertino
Sąskaita: LT307300010164805038
Paskirtis: FINANSINIO RAŠTINGUMO PASLAPTYS
3 DALYKAI, KURIE PASIKEIS TAVO GYVENIME PO MOKYMŲ
 • Išmoksite valdyti savo finansus ir juos panaudoti teisingu keliu.
 • Pamatysite naujas galimybes kurtis naujus pajamų šaltinius, kurie užtikrins saugesnę finansinę padėtį.
 • Išsiugdysite naujus įpročius padedančius mažiau išlaidauti.

100% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

Mes tikime šio kurso efektyvumu, todėl jei matysi, kad kursas visai nepasiteisino ir neatnešė naudos, mes tau suteiksime 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją! Jokios rizikos!

SAUGUS ATSISKAITYMAS

Mes laikomės visų BDAR (GDPR) reikalavimų, todėl užtikriname jūsų duomenų ir atsiskaitymo saugumą.  Puslapyje naudojame aukšto lygio šifravimo sistemą, todėl operacijos yra apsaugotos nuo duomenų pažeidimų.
Pirkimo taisyklės  |  Asmens duomenų tvarkymo taisyklės | Susisiekite

Visos teisės saugomis | © GyvenimoKlubas